KDU.breadcrumbs.homeDomů Nový výbor čekají nové úkoly
Zpět

Nový výbor čekají nové úkoly

Přidáno 7. 3. 2022
Ilustrační foto
V úterý 1. března 2022 se konala členská schůze a volební konference naší obvodní organizace KDU-ČSL v Praze 8. Staronovým předsedou obvodu byl zvolen Tomáš Pavlů, místopředsedou Jiří Vymazal (místopředsedou byl i v minulém období) a Michal Pohunek. Členy výboru byli zvoleni Jan Červenka, Jakub Schejbal, Břetislav Pletnicki a Libor Holý.
Ve zprávě o činnosti br. předseda poděkoval všem členům výboru za práci a nasazení v uplynulém volebním období, které bylo výrazně poznamenáno pandemií. Připomněl úspěch koalice Spolu v Praze a další dobrou práci členů KDU-ČSL v Praze 8 např. prosazení Manuálu sociální pomoci, péči o Libeňský most, v dopravě to bylo několik návrhů na zabezpečení přechodu, které byly realizovány a stejně tak návrh na Stezku po stopách parašutistů, která bude v Libni. 

Obvodní konferenci navštívilo několik hostů předseda pražských lidovců Vít Šolle, zastupitel Jan Wolf, bývalá tajemnice Mirka Mencová, dále Tomáš Kaplan a nový tajemník Vojtěch Šolc.
Delegáti konference odsouhlasili usnesení, v kterém žádají, aby pražští  poslanci za KDU-ČSL a vedení městské organizace přispělo k rozvoji Fakultní nemocnice Bulovka.

Poděkování patří všem účastníkům konference a všem, kteří se podíleli na přípravě a zdárném průběhu.

Ilustrační foto z volební kampaně.